top of page
STREFA LETNIA (1).png
Strefa Letnia Icons.png
Zadaszona Strefa Rodzina

Mamy dwie przestronne strefy – jedną na 32 osoby, drugą na 16. To idealne miejsce, gdzie rodziny i przyjaciele mogą się spotkać, usiąść przy stołach i swobodnie porozmawiać. Przynieście jedzenie z grilla lub domu i cieszcie się wspólnymi chwilami pod zadaszeniem, niezależnie od pogody!
Hamak Pod Jaworem

Relaks pod rozłożystymi gałęziami jaworu, w otoczeniu śpiewu ptaków i szumu natury. Chwyć dobrą książkę albo utnij sobie drzemkę w tym naturalnym zakątku. To idealne miejsce na chwilę wytchnienia i odprężenia.
1.png
Tyrolka Małego Górala

Ekscytująca tyrolka dla dzieci o długości 30 metrów! Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i śmiech, gdy mali górale będą zjeżdżać z wiatrem we włosach. To miejsce pełne radości i przygód!
Strefa Trampolina

Dwie fantastyczne trampoliny, na których można skakać bez końca! Idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, by wyładować energię i poczuć się lekko jak piórko. Skaczcie wysoko i bawcie się świetnie!
2.png
12.png
Jabłoń Kasi

Usiądź w cieniu jabłoni w samym sercu ogrodu, ciesząc się spokojem i cieniem drzewa posadzonego przez Babcię Kasię w latach 50-tych. To idealne miejsce na chwilę relaksu i wspomnienia dawnych czasów.
Plac Zabaw

To miejsce pełne radości dla dzieci! Znajdziecie tutaj trzy huśtawki - dwie kosze i jedną zwykłą. Dodatkowo, jest ławeczkowy piaskowniczek z czystym piaskiem, gdzie maluchy mogą się bawić. Idealne miejsce na beztroską zabawę i wspólne chwile z przyjaciółmi!
3.png
4.png
Badminton

Znajdziecie tutaj wszystko, czego potrzeba do gry w badmintona z rodziną i przyjaciółmi - siatkę i rakietki. To idealne miejsce na wspólne rywalizacje i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu!
Huśtawka Ogrodowa
 
Usiądźcie wygodnie i zrelaksujcie się na huśtawce ogrodowej razem z bliskimi. To idealne miejsce, aby odpocząć i cieszyć się spokojem w otoczeniu natury.
13.png
5.png
Podgrzewany Basen

Nasz ekologicznie podgrzewany basen, zadaszony dla dodatkowego komfortu, to doskonałe miejsce do relaksu i orzeźwienia. Ciesz się przyjemnymi chwilami w wodzie, wiedząc, że dbasz o środowisko naturalne.
Koza Kleo
Nasza sąsiedzka koza Kleo to prawdziwa atrakcja dla dzieci! Przyjdźcie i poznajcie ją - uwielbia zabawy i jest gotowa na wspólne przygody z małymi odkrywcami.
10.png
8.png
Zadaszona Strefa Rodziny z Grillem
 
To miejsce stworzone dla rodzin, gdzie możecie swobodnie odpocząć i delektować się posiłkami przygotowanymi na grillu. Zadaszenie zapewnia komfort niezależnie od pogody, a atmosfera sprzyja wspólnym spotkaniom i radosnym chwilom z bliskimi.
Wypas Owiec

Kiedy jesteś w Podhalu, poczuj prawdziwy klimat tego regionu - zobacz owce pasące się na halach. To niezapomniane doświadczenie, które wprowadzi Cię w lokalny folklor i tradycje Podhala.
9.png
7.png
Strefa Grilla

To miejsce, gdzie znajdziecie ławki i stoły na świeżym powietrzu, osłonięte parasolami, oraz otwarte grille opalane drewnem. Idealne miejsce do spotkań na świeżym powietrzu i delektowania się pysznymi potrawami przygotowanymi na grilu.
Ping Pong

Zapraszamy do strefy ping ponga, gdzie czekają stoły do gry, abyście mogli rywalizować i bawić się z rodziną oraz przyjaciółmi. Idealne miejsce na aktywną rozrywkę i sportową zabawę na świeżym powietrzu!
6.png
bottom of page